سعی ما در این است که بتوانیم تمامی دوربین های مدار بسته دارای کیفیت و گارانتی را به شما مخاطبین عزیز ارائه دهیم و شما بتوانید در هر نقطه ای که هستید به آسانی به قیمت های روز و مشخصات فنی سیستم های حفاظتی دسترسی داشته باشید . قیمت دوربین مدار بسته و دی وی آر ها و تمامی تجهیزاتی که در این سایت ملاحظه می کنید به روز می باشد

مهمترین اصلی که در یک خرید خوب و آسان تاثیرگذار است در مرحله اول تصمیم گیری دقیق در مورد خود سیستم دوربین مدار بسته است و کارایی هایی که شما از آن انتظار دارید ، قیمت آن معمولا در آخر کار قرار می گیرد .
ممکن است شما بخواهید مبلغ 1/000/000 تومان برای نصب دوربین مدار بسته هزینه کنید اما بعد با مشاوره گرفتن و کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکانات دوربین های مدار بسته به این نتیجه برسید که با صرف یک مقدار مبلغ بیشتر می توانید سیستم بهتر ، با کیفیت و کارایی بالاتر تهیه کنید .
دوربین های مدار بسته موجود در بازار در دسته بندی اول به دو گروه آنالوگ و IP یا تحت شبکه می باشند . مصرف کنندگان بیشتر به دلیل قیمت دوربین مدار بسته آنالوگ ، روی به خرید این نوع سیستم می آورند و در بازار فروش دوربین های مدار بسته این نوع سیستم بازار گرمی دارد و بسیار پرفروش و رایج می باشد . از جمله مزایای این سیستم نظارتی می توان ، پایین و مطلوب بودن قیمت با توجه کیفیت ، متنوع و در دسترس بودن محصولات و از همه مهمتر ساده بودن نصب و راه اندازی آن نام برد . منتها ناگفته نماند که اخیرا بازار هم به معرفی و فروش دوربین های مدار بسته تحت شبکه می پردازد و از تکنولوژی روز عقب نمانده است و این نوع سیستم ها با داشتن قیمت بالا باز هم مخاطبین خاص خود را دارد اما زمان برای جایگزینی این سیستم به جای سیستم های آنالوگ ، بسیار کند می گذرد . تفاوت قیمت دوربین مدار بسته آنالوگ در مقایسه با دوربین مدار بسته دیجیتال بسیار ملموس و قابل توجه است . حال از مزایای سیستم های نظارتی دیجیتال می گوییم : کیفیت تصویر فوق العاده بالا ، کاهش سیم کشی ، امکان برقراری ارتباط بیسیم با کیفیت بالا ، ارسال شدن صدا ، تصویر و برق تحت شبکه و از معایب این سیستم نظارتی بالا بودن قیمت تجهیزات و محدود بودن پهنای باند می باشد .

پیشنهاد ما بر این است که قبل از خرید دوربین مدار بسته یا تجهیزاتی دیگر حتما از پیشنهادات و مشاوره با متخصصین فنی شرکت اکسر آی تی   بهره مند شوید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید و خرید با رضایت داشته باشید